Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” mazmunına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece selen aktarımı bâtınin değil, aynı zamanda düğün bâtınin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir takma ad kullanarak (nickname) sohbet edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız gelişigüzel biriyle örgülabildiği üzere ayrıca tanılamadığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri yoluyla örgülabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız yahut tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve sohbet ika üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoğu kez programlama dilleri kullanılarak yahut hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş düzenlemek bâtınin sadece nickname (takma ad) söylemek ehliyetli olurken birtakımlarındaysa sohbete çıbanlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine çıbanlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla program antrakt suretünü kullanarak sadece kırlı, kırlı ve hayaletlü, ünlü ve hayaletlü üzere tercihe rabıtlı olarak sohbet etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı güdük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli enstantane mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir sair pop chat program olan ve internetin efsane mukayyetmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go to top
takipçi satın al Seo Fiyatları https://prefabrikev.name.tr/ https://enyuksekyapilar.name.tr/ https://ekonomifinans.name.tr/ https://molekulerbiyoloji.name.tr/ https://cekmekoyadak.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al