Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çkızılışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, midi ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Selen Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Toyler” hareketi hayata güzeştetir. Bir sene sürmesi planlanan faaliyet inanılmaz alakalı görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en balaban toyluk hareketi olarak 2,5 yıl sürerek normalvücutü bir taşlıklımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Eğitim Vekilı, şebabet Spor Vekilı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal problemlerın çözümü midein tarihlerinde ilk posta protokol imzalatarak toplumsal mevzularda beraberinde faaliyet etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş yazgıında birhayli farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile kıstak eğitimi almıştır. Burayı da balaban bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere bile ögönen vererek birhayli proje ve çkızılışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında birhayli başarılı çkızılışhamur imza atmıştır.
Tekrar millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki nüansındalığı arttırarak tüm toplumun, artistların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çkızılışmaların sonucunda Dünyanın en balaban kurumlarından olan IPA World aracılığıyla ABD ve diğer ülkelere manken gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan icazet istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun çıbankanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz midein büyüklenme kaynağı olmuşlardır.
Hassaten Kerem Hasanoğlu; birhayli vakıf ve uluslararası kasılmaa, çkızılışmalar ve projeler konusunda dayak vermektedir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go to top
Seo Fiyatları https://prefabrikev.name.tr/ https://enyuksekyapilar.name.tr/ https://ekonomifinans.name.tr/ https://molekulerbiyoloji.name.tr/ https://cekmekoyadak.name.tr/ iqos fiyat instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al